W organizowanej w bieżącym roku trzeciej edycji ogólnopolskiego programu Fundacji TESCO „Decydujesz – Pomagamy” w gronie wysoko ocenionych projektów znalazł się projekt Orkiestry Dętej Dobrynin i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej, a tym samym przeszedł do etapu głosowania klientów TESCO, które 3 października rozpoczęło się w sklepach TESCO w Mielcu i w Kolbuszowej i potrwa do końca października.

W sklepach tych odbywa się głosowanie na 3 projekty, w tym wspomniany projekt Orkiestry pt. ”Koncertujemy dla Was a TESCO z nami”- (w Mielcu – środkowa urna).

Grant otrzyma ten projekt, który zdobędzie największą liczbę żetonów.

Aby Orkiestra otrzymała grant, który chcemy przeznaczyć na zakup najbardziej potrzebnych materiałów do dalszych jej działań , w tym przede wszystkim zakup butów dla mażoretek, prosimy o Państwa pomoc.

Robiąc zakupy w TESCO w Mielcu, ul.Żeromskiego 118 i w Kolbuszowej, ul.Tarnobrzeska 25 w okresie od 03.10.2017 do 31.10.2017 r. , każdorazowo odbierając żeton i wrzucając go do urny z oznaczeniem projektu ORKIESTRY pomagasz nam zdobywać punkty, które w końcowej fazie zadecydują o wygranej.

Drodzy Państwo, wspierając nasz projekt pomagacie wspólnie dzieciom i młodzieży w realizacji ich hobby i ich marzeń, tym samym wpisując się we wspólne tworzenie muzyczno-tanecznej kultury regionu dzisiaj i w przyszłości.

PROSIMY O PAŃSTWA WSPARCIE I Z GÓRY DZIĘKUJEMY
(Zarząd,Muzycy i Mażoretki).